ERDEM Gümrük Müşavirliği

Ana Sayfaya Git

KurumsalHizmetlerMevzuatLinklerİnsan Kaynaklarıİletişim

   KURUMSAL 

       Gümrük Müşavirleri, ithalatçı ve ihracatçı firmaları gümrükler karşısında temsil ederler.

         Gümrük müşaviri, sürekli değişen gümrük mevzuat ve uygulamalarını çok iyi bilme ve takip etmesinin yanı sıra, uluslar arası nakliye organizasyonunu, en uygun ve sağlıklı bir şekilde malların taşınabilmesi, sigorta ve yatırım danışmanlığı konularında da müşterisine yol gösterici ve çözüm üretici olabilmelidir.

         Erdem Gümrükleme, uluslararası hava / kara ve deniz taşımacılığı, sigorta hizmetleri, antrepo hizmetleri ile teşvik ve yatırım danışmanlığı konularını kapsayan geniş hizmet ağının tümünde etkin ve düzeyli hizmet veren entegre bir yapı oluşturma çabalarının ürünüdür.

         1972 yılında Sn. Erdem Güzel tarafından kurulan
ERDEM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTi, 35 yılı aşan bilgi birikimi, uzman kadrosu, pro-aktif ekip çalışması, müşterileriyle sürekli online irtibatı, hızlı ve güvenilir yollardan sonuca ulaşması, kaliteli müşteri portföyü ve dürüstlük ilkelerine bağlılığı ile, bugün sektöründeki en seçkin kuruluşlardan biri olmuştur.

        Gümrükleme firmalarının çoğaldığı bu zamanda bir aile şirketi olmasına rağmen tamamen kurumsal çalışma şekline sahip ve tamamen profesyonel anlayışa uygun olan çalışma stilinden dolayı bu piyasa da iyi kelimelerle anılmamı bize gurur veriyor.

          Adres : 1472 Sokak No : 34 / 2   35220 Alsancak / İZMİR   Tel : (0 232) 463 77 28 - (0 232) 464 51 98   Fax : (0 232) 463 36 46   info@erdemgumrukleme.com